PL EN
Menu
← Powrót do listy

Budowanie marki
zaufanego pracodawcy

Stała współpraca w zakresie kompleksowego Employer Brandingu skierowanego do profesjonalistów, absolwentów i menadżerów.

Zobacz stronę

Klient: Grupa Eurocash

Zakres: Doradztwo strategiczne / prowadzenie kanałów społecznościowych marki (FB, LI, GL) / nagrodzona strona WWW / projektowanie mat. targowych / projektowanie mat. komunikacji wewnętrznej / obsługa wydawnictwa korporacyjnego / branding programów karierowych / kampanie social ads wspierające rekrutacje / projektowanie ogłoszeń o pracę

Eurocash
Section title that is rather a lead of an article than just another short title

Wspólnie tworzymy więcej

Z Grupą Eurocash współpracujemy od lat, dostarczając kompleksowe rozwiązania w zakresie komunikacji marki pracodawcy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz tej wyjątkowo dużej i rozbudowanej organizacji.

Section title that is rather a lead of an article than just another short title

Nagrodzona strona rekrutacyjna

Kompletna realizacja strony http://kariera.eurocash.pl skierowanej do specjalistów i absolwentów. Kreacja i funkcjonowanie docenione przez branżę w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2017.

Social media wyższych lotów

Współtworzymy jedną z najlepszych marek pracodawcy w polskich social media. Prowadzimy dialog z fanami na fanpage, budujemy profesjonalny wizerunek na LinkedIn i zaskakujemy na Snapchat. Efekt? Wyróżnienie dla Grupy Eurocash za najlepsze wykorzystanie social media na Employer Branding Stars.

SEKCJA ZE SPECTACLES!